SLUŽBY KONTAKTNÉHO CENTRA

V súčasnosti máme dve prevádzky v Prešove a Bratislave. Sme oficiálnym obchodným partnerom spoločnosti O2 pre telefonický predaj finálnym spotrebiteľom. Zabezpečujeme 24 hodinovú zákaznícku linku a servis vo viacerých jazykoch (slovenčina, čeština, maďarčina, angličtina, nemčina). Samostatnou špecializáciou je realizácia telefonických prieskumov trhu.

BTB a BTC projekty

Alternatívne kanály predaja
Online riešenia interakcie so zákazníkmi sú efektívnou alternatívou motivácie, komunikácie, ale aj realizácie objednávok. Objednávkové systémy, vernostné platformy, alebo komplexné e-shopy sú kľúčovým nástrojom podpory predaja.

Call centrum šité na mieru


Implementujeme kompletné call centrové riešenia pre podporu predaja a zákaznícky servis. Call centrový systém je komplexne integrovaný s internými systémami spoločnosti – CRM, ERP. Ponúkame i trendové cloud riešenia, ktoré ušijeme na mieru podľa vašich potrieb.

Organizácia projektu


Hľadáte len projekt manažéra? Vieme vám pomôcť v riadení vášho call centrového projektu, pri výbere optimálneho riešenia, jeho implementácii a spustenia do prevádzky.

VERNOSTNÉ SYSTÉMY

Naše vernostné programy účinne riadia komunikáciu so zákazníkmi, automatizujú interakciu a správu kampaní. Vďaka našim vernostným programom priebežne monitorujete plnenie cieľov a riadite predaj prostredníctvom efektívnych a motivačných komunikačných nástrojov.

 

l

Spoznáme vašich zákazníkov a vytvoríme vernostný program na mieru

Z

Priebežne vyhodnocujeme správanie a reakcie zákazníkov

Personalizujeme vernostné programy, vďaka čomu získate skutočne verného zákazníka

Sme oficiálnym obchodným partnerom spoločnosti Axiom Consulting v strednej a východnej Európe pre vernostnú platformu MERIT Loyalty Suite.

MYSTERY SHOPPING

Mystery shoppingu sa venujeme od roku 2001 a v rámci Slovenska sme boli prvým členom celosvetovej asociácie MSPA. Máme množstvo praktických a dlhoročných skúseností a našou prioritou je profesionalita a poctivosť. Samozrejme spĺňame tie najvyššie štandardy, o čom svedčia naše výsledky a referencie.
Viac info na www.mysteryshop.sk alebo www.feedback.sk

DIRECT A TELEMARKETING

Ponúkame vám kompletné zabezpečenie direct marketingových kampaní.
Získajte zákazníkov pomocou aktívnej telefonickej podpory predaja. Získate tak nové kontakty, rozšíri sa prezentácia vašej ponuky, alebo dostanete priamo objednávku tovaru, či služby.

TVORBA IT APLIKÁCIÍ A RIEŠENÍ

V rámci automatizácie a zvyšovania efektivity predaja ponúkame širokú škálu služieb:
• webové riešenia • aplikácie • web dizajn • tvorba a prevádzka e-shop riešení.
Proces našej práce spočíva v dôkladnom projektovom manažmente. S klientom úzko spolupracujeme od návrhov, cez realizáciu, spustenie a prevádzku projektu.

LIVE TOUCH

Live Agent pre váš web
Nenechajte potencionálneho zákazníka odísť z vašej web stránky.
Oslovte ho živým operátorom. Naštartuje štandardizovaný obchodný rozhovor, kde predpripravené odkazy pomôžu efektívnej komunikácii. Služba ponúka:

• integrovaný helpdesk • riešenie reklamácií • emailing • databáza poznatkov, ktorá je okamžite k dispozícii • rozsiahla personalizácia • rýchla implementácia riešenia